Biskup Jan Kopiec w naszej parafii

Biskup Jan Kopiec w naszej parafii

W sobotę 20 czerwca o godz. 11.00 w Kopicach – będzie odprawiona Msza Św. i intencji + Joanny Gryczik von Schomberg-Godulla w 110 rocznice jej śmierci oraz za ++ z jej rodziny, Mszy będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. Biskup Jan Kopice - biskup gliwicki - po mszy modlitwa w mauzoleum.

Przed Mszą o godz. 10.30 odbędzie się koncert organowy w wykonaniu organisty z Jasnej Góry Pana Marcina Lauzera.

W salkach Parafialnych będzie można skorzystać z małej gastronomi: kawa, herbata, ciasto, kiełbaski czy flaczki. Będzie można też zakupić: koszulki z nadrukiem, oryginalne obrazki z widokiem Kopic, kubki, kalendarze z podpisem hrabiego, cegiełki, drzewka ozdobne etc…

Uczestników uroczystości proszę o zachowanie na terenie Parafii i kościoła zasad sanitarnych, noszenia maseczek, dezynfekcji rąk oraz dystansu 2 metrów.


Drukuj   E-mail