ks. Krzysztof Gbur

Ks. Krzysztof wyświecony został 1996-05-25.

Pełnione funkcje:
[ 2018-12-01 - nadal ] rezydent - Głogówek, św. Bartłomieja

[ 1996-08-15 - 1997-08-25 ] wikariusz - Kędzierzyn-Koźle, św. Mikołaja

[ 1997-08-25 - 2000-08-16 ] wikariusz - Dobrodzień, św. Marii Magdaleny

[ 1998-12-07 - 2000-08-16 ] wikariusz - Dobrodzień, Nawiedzenia NMP

[ 2000-08-16 - 2005-08-19 ] wikariusz - Głogówek, św. Bartłomieja

[ 2005-08-19 - 2006-08-16 ] wikariusz - Niemodlin, Wniebowzięcia NMP

[ 2006-08-16 - 2008-08-25 ] wikariusz - Gościęcin, Wniebowzięcia NMP

[ 2008-08-25 - 2013-08-28 ] proboszcz - Braciszów, św. Jana Nepomucena

[ 2013-08-28 - 2014-03-20 ] proboszcz - Kopice, Podwyższenia Krzyża Świętego

[ 2014-03-20 - 2017-09-01 ] rezydent - Jemielnica, Wniebowzięcia NMP

[ 2017-09-01 - 2018-12-01 ] rezydent - Ozimek, św. Jana Chrzciciela


Drukuj   E-mail