I Kopickie Spotkania Pałacowe

• 20 czerwca w niedzielę odbędą się I Kopickie Spotkania Pałacowe – zapraszam Parafian do organizacji. W programie Msza Św. o godz. 11.00, piknik na placu plebanijnym (kiełbasa z rożna, ciasto, kawa, smalec ogórek, itd.), występy wokalno-taneczne przyjaciół Joanny, zakup pamiątek (kubki koszulki, książki oraz możliwość dedykacji autora) oraz wejście i zwiedzanie Pałacu za wykupioną cegiełkę (20zł dorośli, 10 zł. dzieci od 12 roku życia) na rzecz renowacji figury św. Jadwigi Śląskiej i rewitalizacje parku pałacowego - przewodnik Pan Maciej.